Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2016/2017 II félév 1.0

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.A/id.nyelv


12345678910
07:50 - 08:3508:40 - 09:2509:35 - 10:2010:30 - 11:1511:25 - 12:1012:15 - 13:0013:05 - 13:5014:10 - 14:5515:00 - 15:4517:00 - 17:45
Hétfő TsNe
Gyüre Levente László
sp1
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
F003 (12.A)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F004 (9.A)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Fiz
Csikai Zoltán
An
angol-BuJ
Budai János
E302/1 (11.B)
Nm
német-VBJ
Vida-Bényei Judt
E213 (9.F)
Fr
francia-Cs.
Csáki Gabriella
F004 (9.A)
KnNy
kínai
Wang Fanfan
t.német
Fdr
Kovács Mária

Erdeiné Lukács Zita
Oszt
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
magy+
1. Csoport
Gulyás Zoltán Mihály
F004 (9.A)



Kedd
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
F004 (9.A)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E215 (10.E)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
E105 (9.D)
Én
Mihalik-Máté Krisztina
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
Mat
mat1
Sztahora Beáta
F004 (9.A)
Mat
mat2
Csikai Zoltán
F005 (9.C)
TsNe
Gyüre Levente László
sp4
DráTá
Levik Regina
An
angol-BuJ
Budai János
F004 (9.A)
Nm
német-VBJ
Vida-Bényei Judt
E213 (9.F)
Fr
francia-Cs.
Csáki Gabriella
F005 (9.C)
KnNy
kínai
Wang Fanfan
csop


Szerda VizKu
Majoros Cecília
Fiz
Csikai Zoltán
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
F004 (9.A)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E205 (10.C)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
F004 (9.A)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E205 (10.C)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab

Erdeiné Lukács Zita
biel
TsNe
Gyüre Levente László
sp3
Tört
Tóth Attila
 
 
Fr
francia-Cs.
Csáki Gabriella
F001 (10.A)
KnNy
kínai
Wang Fanfan
csop


Csütörtök
Inf
info1
Juhász Zsolt
Info3
Inf
info2
Barnáné Papp Éva
Info2
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
Mat
mat1
Sztahora Beáta
F004 (9.A)
Mat
mat2
Csikai Zoltán
E204 (12.E)
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
F004 (9.A)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
Ö025 (10.B)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
TsNe
Gyüre Levente László
sp4
Fdr
Kovács Mária
An
angol-BuJ
Budai János
t.angol
Nm
német-VBJ
Vida-Bényei Judt
F004 (9.A)
 




Péntek MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
Tört
Tóth Attila
Mat
mat1
Sztahora Beáta
F004 (9.A)
Mat
mat2
Csikai Zoltán
E302/2 (9.B)
An
angol-BuJ
Budai János
t.angol
Nm
német-VBJ
Vida-Bényei Judt
F004 (9.A)
Fr
francia-Cs.
Csáki Gabriella
t.német
KnNy
kínai
Wang Fanfan
csop
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
F004 (9.A)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E301 (11.F)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
TsNe
Gyüre Levente László
sp3
mat+
1. Csoport
Kunné Hubai Gyöngyi
E302/2 (9.B)




Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2017. 02. 15. 12:10:42
http://www.aScTimeTables.com