Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2017/2018 II félév 0.6_2

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.A/id.nyelv


123456789
07:50 - 08:3508:40 - 09:2509:35 - 10:2010:30 - 11:1511:25 - 12:1012:15 - 13:0013:05 - 13:5014:10 - 14:5515:00 - 15:45
Hétfő Fiz
Szabolcsné Pásztor Mária Anna
TsNe
Csordás Balázs
sp1
VizKu
Kosárkó Györgyi
An
angol1-BJ
Bogdán József
t.német
An
angol1-EK
Esze Krisztina
E302/1 (9.B)
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
E104 (11.D)
MNyIr
Berziné Takács Ágnes
Mat
matek1
Kamenyiczki Gábor
F002 (9.A)
Mat
matek2
Sztahora Beáta
E211 (9.D)
Oszt
Sztahora Beáta
 
 
 
KnNy
kínai2-OU
Ou Shanyu
F002 (9.A)

Kedd Tört
Tóth Attila
TsNe
Csordás Balázs
sp3
Fdr
Vágner István
Én
Máté Krisztina
Mat
matek1
Kamenyiczki Gábor
F002 (9.A)
Mat
matek2
Sztahora Beáta
E301 (12.F)
Inf
info1
Agócs Miklós
Info1
Inf
info2
Sztahora Beáta
Info2
An
angol1-BJ
Bogdán József
F002 (9.A)
An
angol1-EK
Esze Krisztina
Ö025 (11.B)
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
F001 (11.A)
An
angol2-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F005 (10.C)
Nm
német2-VBJ
Vida-Bényei Judt
E204 (9.E)
Fr
francia2-C.
Csáki Gabriella
F002 (9.A)


Szerda Tört
Tóth Attila
An
angol2-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F002 (9.A)
Nm
német2-VBJ
Vida-Bényei Judt
E205 (11.C)
Fr
francia2-C.
Csáki Gabriella
t.német
KnNy
kínai2-OU
Ou Shanyu
F012 (12.A)
TsNe
Csordás Balázs
sp2
MNyIr
Berziné Takács Ágnes
An
angol1-BJ
Bogdán József
E204 (9.E)
An
angol1-EK
Esze Krisztina
t.angol
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
E102 (9.F)
An
angol1-BJ
Bogdán József
E204 (9.E)
An
angol1-EK
Esze Krisztina
t.angol
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
E102 (9.F)
mat+
1. Csoport
Sztahora Beáta
E302/1 (9.B)


Csütörtök
An
angol1-BJ
Bogdán József
t.angol
An
angol1-EK
Esze Krisztina
F002 (9.A)
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
E302/2 (10.B)
Mat
matek1
Kamenyiczki Gábor
E203 (10.E)
Mat
matek2
Sztahora Beáta
E102 (9.F)
An
angol2-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E102 (9.F)
Nm
német2-VBJ
Vida-Bényei Judt
Ö025 (11.B)
Fr
francia2-C.
Csáki Gabriella
E211 (9.D)
KnNy
kínai2-OU
Ou Shanyu
F002 (9.A)

Erdeiné Lukács Zita
kémia
Fiz
Szabolcsné Pásztor Mária Anna
TsNe
Csordás Balázs
sp4
MNyIr
Berziné Takács Ágnes
magy+
1. Csoport
Berziné Takács Ágnes
F002 (9.A)


Péntek
Erdeiné Lukács Zita
kémia
An
angol2-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E203 (10.E)
Nm
német2-VBJ
Vida-Bényei Judt
E301 (12.F)
Fr
francia2-C.
Csáki Gabriella
F002 (9.A)
KnNy
kínai2-OU
Ou Shanyu
F005 (10.C)
DráTá
Levik Regina
TsNe
Csordás Balázs
sp4
An
angol1-BJ
Bogdán József
t.angol
An
angol1-EK
Esze Krisztina
F002 (9.A)
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
E103 (12.D)
Fdr
Vágner István



Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2018. 02. 09. 12:21:36
http://www.aScTimeTables.com