Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2017/2018 II félév 0.6_2

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.B/bio-mat


123456789
07:50 - 08:3508:40 - 09:2509:35 - 10:2010:30 - 11:1511:25 - 12:1012:15 - 13:0013:05 - 13:5014:10 - 14:5515:00 - 15:45
Hétfő Fdr
Vágner István
Fiz
matematika
Olasz-Szabó Zsuzsa
Ö012 Fizika
Bio
biológia
Szénási Tibor
biel
Mat
matematika
Kunné Hubai Gyöngyi
E302/1 (9.B)
Fiz
biológia
Szabolcsné Pásztor Mária Anna
E102 (9.F)

matematika
Erdeiné Lukács Zita
kémia
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsa
E203 (10.E)
TsNe
Molnár Béla
sp1
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
Oszt
Olasz-Szabó Zsuzsa
 
Nm
német2-MÁ
Mudri Ágnes
E105 (10.D)
 


Kedd
An
angol2-DS
Derecskei Sándor
t.angol
Nm
német2-MÁ
Mudri Ágnes
E302/1 (9.B)
Fr
francia2-E.
Esze Krisztina
F001 (11.A)
KnNy
kínai2-OU
Peng Xiao Can
csop
An
angol2-DS
Derecskei Sándor
t.angol
Nm
német2-MÁ
Mudri Ágnes
E302/1 (9.B)
Fr
francia2-E.
Esze Krisztina
F001 (11.A)
KnNy
kínai2-OU
Peng Xiao Can
csop
Inf
Barnáné Papp Éva
Info1
TsNe
Molnár Béla
sp3
Mat
matematika
Kunné Hubai Gyöngyi
E302/1 (9.B)

biológia
Szénási Tibor
kémia
Én
Máté Krisztina
An
angol1-HBI
Kovács Anikó
könyv
An
angol1-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
t.angol
Nm
német1-VBJ
Vida-Bényei Judt
E302/1 (9.B)
 
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsa
E302/1 (9.B)

Szerda VizKu
Majoros Cecília
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
Inf
Barnáné Papp Éva
Info1
Mat
matematika
Kunné Hubai Gyöngyi
E302/1 (9.B)
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsa
E203 (10.E)
Tört
Tóth Attila
TsNe
Molnár Béla
sp3
An
angol1-HBI
Kovács Anikó
F002 (9.A)
An
angol1-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
E203 (10.E)
Nm
német1-VBJ
Vida-Bényei Judt
E302/1 (9.B)
mat+
1. Csoport
Sztahora Beáta
E302/1 (9.B)


Csütörtök
Mat
matematika
Kunné Hubai Gyöngyi
E302/1 (9.B)
Fiz
biológia
Szabolcsné Pásztor Mária Anna
E211 (9.D)
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
DráTá
Levik Regina
E203 (10.E)
Fiz
matematika
Olasz-Szabó Zsuzsa
Ö012 Fizika

biológia
Szénási Tibor
biel
An
angol1-HBI
Kovács Anikó
E216 (12.E)
An
angol1-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
F002 (9.A)
Nm
német1-VBJ
Vida-Bényei Judt
E302/1 (9.B)
TsNe
Molnár Béla
sp2
magy+
1. Csoport
Berziné Takács Ágnes
F002 (9.A)


Péntek
Mat
matematika
Kunné Hubai Gyöngyi
E302/1 (9.B)
Bio
biológia
Szénási Tibor
biel
Fdr
Vágner István
TsNe
Molnár Béla
sp1

matematika
Erdeiné Lukács Zita
kémia
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsa
E302/1 (9.B)
An
angol1-HBI
Kovács Anikó
E302/1 (9.B)
An
angol1-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
E204 (9.E)
Nm
német1-VBJ
Vida-Bényei Judt
E301 (12.F)
Tört
Tóth Attila
An
angol2-DS
Derecskei Sándor
E302/1 (9.B)
 
Fr
francia2-E.
Esze Krisztina
E211 (9.D)
KnNy
kínai2-OU
Peng Xiao Can
F002 (9.A)


Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2018. 02. 09. 12:21:36
http://www.aScTimeTables.com