Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2017/2018 II félév érettségi utáni_0.2d

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.A/id.nyelv


123456789
07:50 - 08:3508:40 - 09:2509:35 - 10:2010:30 - 11:1511:25 - 12:1012:15 - 13:0013:05 - 13:5014:10 - 14:5515:00 - 15:45
Hétfő Tört
Tóth Attila
Inf
info1
Agócs Miklós
Info4
Inf
info2
Sztahora Beáta
Info3
TsNe
Csordás Balázs
sp3
An
angol2-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F012 (12.A)
Nm
német2-VBJ
Vida-Bényei Judt
Ö025 (11.B)
Fr
francia2-C.
Csáki Gabriella
F002 (9.A)
KnNy
kínai2-OU
Ou Shanyu
E213 (10.F)
An
angol1-BJ
Bogdán József
t.angol
An
angol1-EK
Esze Krisztina
F002 (9.A)
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
t.német
MNyIr
Berziné Takács Ágnes
Oszt
Sztahora Beáta


Kedd TsNe
Csordás Balázs
sp2
Fiz
Szabolcsné Pásztor Mária Anna
An
angol2-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E211 (9.D)
Nm
német2-VBJ
Vida-Bényei Judt
E302/1 (9.B)
Fr
francia2-C.
Csáki Gabriella
F002 (9.A)
KnNy
kínai2-OU
Ou Shanyu
t.német

Erdeiné Lukács Zita
biel
An
angol1-BJ
Bogdán József
E201 (12.C)
An
angol1-EK
Esze Krisztina
t.angol
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
F012 (12.A)
An
angol1-BJ
Bogdán József
E201 (12.C)
An
angol1-EK
Esze Krisztina
t.angol
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
F012 (12.A)
Mat
matek1
Kamenyiczki Gábor
E204 (9.E)
Mat
matek2
Sztahora Beáta
F002 (9.A)
mat+
1. Csoport
Sztahora Beáta
E302/1 (9.B)


Szerda MNyIr
Berziné Takács Ágnes
TsNe
Csordás Balázs
sp1
An
angol1-BJ
Bogdán József
t.angol
An
angol1-EK
Esze Krisztina
F002 (9.A)
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
E105 (10.D)
Mat
matek1
Kamenyiczki Gábor
E203 (10.E)
Mat
matek2
Sztahora Beáta
E211 (9.D)
Fdr
Vágner István
Én
Máté Krisztina
 
Nm
német2-VBJ
Vida-Bényei Judt
F004 (10.A)
 


Csütörtök Fiz
Szabolcsné Pásztor Mária Anna
MNyIr
Berziné Takács Ágnes
An
angol1-BJ
Bogdán József
E103 (12.D)
An
angol1-EK
Esze Krisztina
E204 (9.E)
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
E205 (11.C)
TsNe
Csordás Balázs
sp4
Tört
Tóth Attila
An
angol2-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F002 (9.A)
Nm
német2-VBJ
Vida-Bényei Judt
E204 (9.E)
Fr
francia2-C.
Csáki Gabriella
t.német
KnNy
kínai2-OU
Ou Shanyu
F012 (12.A)
DráTá
Levik Regina


Péntek
An
angol1-BJ
Bogdán József
t.angol
An
angol1-EK
Esze Krisztina
t.német
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
F002 (9.A)
Fdr
Vágner István
TsNe
Csordás Balázs
sp4
VizKu
Kosárkó Györgyi
Mat
matek1
Kamenyiczki Gábor
E302/2 (10.B)
Mat
matek2
Sztahora Beáta
E204 (9.E)

Erdeiné Lukács Zita
kémia
An
angol2-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F002 (9.A)
 
Fr
francia2-C.
Csáki Gabriella
E201 (12.C)
KnNy
kínai2-OU
Ou Shanyu
E211 (9.D)


Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2018. 04. 16. 10:54:50
http://www.aScTimeTables.com