Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2017/2018 II félév érettségi utáni_0.2d

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.B/bio-mat


123456789
07:50 - 08:3508:40 - 09:2509:35 - 10:2010:30 - 11:1511:25 - 12:1012:15 - 13:0013:05 - 13:5014:10 - 14:5515:00 - 15:45
Hétfő
Mat
matematika
Kunné Hubai Gyöngyi
E302/1 (9.B)
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsa
E213 (10.F)

matematika
Erdeiné Lukács Zita
E302/1 (9.B)
Fiz
biológia
Szabolcsné Pásztor Mária Anna
E211 (9.D)
TsNe
Molnár Béla
sp1
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
DráTá
Levik Regina
Fiz
matematika
Olasz-Szabó Zsuzsa
E302/1 (9.B)
Bio
biológia
Szénási Tibor
biel
Oszt
Olasz-Szabó Zsuzsa


Kedd
An
angol2-DS
Derecskei Sándor
t.angol
Nm
német2-MÁ
Mudri Ágnes
E302/1 (9.B)
Fr
francia2-E.
Esze Krisztina
F001 (11.A)
KnNy
kínai2-OU
Peng Xiao Can
csop
An
angol2-DS
Derecskei Sándor
t.angol
Nm
német2-MÁ
Mudri Ágnes
E302/1 (9.B)
Fr
francia2-E.
Esze Krisztina
F001 (11.A)
KnNy
kínai2-OU
Peng Xiao Can
csop
Inf
Barnáné Papp Éva
Info1
TsNe
Molnár Béla
sp2
An
angol1-HBI
Kovács Anikó
F003 (12.B)
An
angol1-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
Ö025 (11.B)
Nm
német1-VBJ
Vida-Bényei Judt
E204 (9.E)
Mat
matematika
Kunné Hubai Gyöngyi
E302/1 (9.B)

biológia
Szénási Tibor
biel
Fdr
Vágner István
mat+
1. Csoport
Sztahora Beáta
E302/1 (9.B)


Szerda TsNe
Molnár Béla
sp1
Mat
matematika
Kunné Hubai Gyöngyi
E302/1 (9.B)
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsa
E211 (9.D)
Inf
Barnáné Papp Éva
Info2
Tört
Tóth Attila
Fiz
matematika
Olasz-Szabó Zsuzsa
E302/1 (9.B)

biológia
Szénási Tibor
biel
An
angol1-HBI
Kovács Anikó
E201 (12.C)
An
angol1-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
E216 (12.E)
Nm
német1-VBJ
Vida-Bényei Judt
E102 (9.F)
VizKu
Majoros Cecília
 
Nm
német2-MÁ
Mudri Ágnes
E302/1 (9.B)
 


Csütörtök Tört
Tóth Attila
An
angol1-HBI
Kovács Anikó
E302/1 (9.B)
An
angol1-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
t.angol
Nm
német1-VBJ
Vida-Bényei Judt
t.német
Mat
matematika
Kunné Hubai Gyöngyi
E302/1 (9.B)
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsa
F002 (9.A)
TsNe
Molnár Béla
sp1
Én
Máté Krisztina
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
 
Fiz
biológia
Szabolcsné Pásztor Mária Anna
E302/1 (9.B)

Péntek

matematika
Erdeiné Lukács Zita
kémia
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsa
E213 (10.F)
Mat
matematika
Kunné Hubai Gyöngyi
E302/1 (9.B)
Bio
biológia
Szénási Tibor
kémia
Fdr
Vágner István
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
TsNe
Molnár Béla
sp1
An
angol1-HBI
Kovács Anikó
F002 (9.A)
An
angol1-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
t.angol
Nm
német1-VBJ
Vida-Bényei Judt
E211 (9.D)
An
angol2-DS
Derecskei Sándor
E302/2 (10.B)
 
Fr
francia2-E.
Esze Krisztina
E102 (9.F)
KnNy
kínai2-OU
Peng Xiao Can
E302/1 (9.B)


Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2018. 04. 16. 10:54:50
http://www.aScTimeTables.com