Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2018/2019 I félév 0.3d

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.A


123456789
07:50 - 08:3508:40 - 09:2509:35 - 10:2010:30 - 11:1511:25 - 12:1012:15 - 13:0013:05 - 13:5014:10 - 14:5515:00 - 15:45
Hétfő
An
angol2
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
Nm
német2 A
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Nm
német2 B
Dobrosi Ágnes
E201 (9.F)
Fr
francia 2
Csáki Gabriella
E204 (10.E)
KnNy
kínai
Peng Xiaocan
csop
MaNy
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E103 (9.D)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Mat
Sztahora Beáta
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp1
Fiz
Olasz-Szabó Zsuzsanna
Oszt
Májer Jánosné Arday Otília


Kedd Mat
Sztahora Beáta
Tört
Agócs-Jáger Erika
Inf
infoA
Barnáné Papp Éva
Info2
Inf
infoB
Agócs Miklós
Info4
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp4
An
angol2
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
Nm
német2 A
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Nm
német2 B
Dobrosi Ágnes
E105 (11.D)
Fr
francia 2
Csáki Gabriella
E201 (9.F)
KnNy
kínai
Peng Xiaocan
csop
Fdr
Vágner István András
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E205 (12.C)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
magy+
Berziné Takács Ágnes

Szerda TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp4
Tört
Agócs-Jáger Erika
Én
Máté Krisztina
Fiz
Olasz-Szabó Zsuzsanna
An
angol2
Májer Jánosné Arday Otília
E102 (9.C)
Nm
német2 A
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Nm
német2 B
Dobrosi Ágnes
E201 (9.F)
Fr
francia 2
Csáki Gabriella
F003 (9.A)
KnNy
kínai
Peng Xiaocan
csop

Erdeiné Lukács Zita
kémia
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E103 (9.D)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E103 (9.D)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab

Csütörtök
An
angol2
Májer Jánosné Arday Otília
t.angol
Nm
német2 A
Patakiné Litva Boglárka Judit
F005 (11.C)
Nm
német2 B
Dobrosi Ágnes
F003 (9.A)
Fr
francia 2
Csáki Gabriella
E205 (12.C)
KnNy
kínai
Peng Xiaocan
csop
MaNy
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp2
DráTá
Levik Regina
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E103 (9.D)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
E301 (10.F)
Mat
Sztahora Beáta
Fdr
Vágner István András


Péntek
Erdeiné Lukács Zita
kémia
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp1
VizKu
Kosárkó Györgyi
MaIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E103 (9.D)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
mat+
Sztahora Beáta


Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2018. 09. 06. 14:59:16
http://www.aScTimeTables.com