Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2018/2019 II. félév 0.4

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.B biológia-belügyi


123456789
07:50 - 08:3508:40 - 09:2509:35 - 10:2010:30 - 11:1511:25 - 12:1012:15 - 13:0013:05 - 13:5014:10 - 14:5515:00 - 15:45
Hétfő

biológia
Erdeiné Lukács Zita
biel
Tört
belügy
Dévaldné Orosz Beatrix Anita
E302/1 (10.B)
TsNe
Juhász Zsolt/ Feketéné Csoma Gabriella
sp1 | sp3
Inf
Barnáné Papp Éva
Info1
Fiz
Olasz-Szabó Zsuzsanna
MaNy
Berziné Takács Ágnes
An
angol1 A
Derecskeiné Nagy Mária
E216 (9.E)
An
angol1 B
Erdősné Hornyák Zsuzsanna
F003 (9.A)
Nm
német1
Levik Regina
t.német
Oszt
Levik Regina
mat+
1. Csoport
Kunné Hubai Gyöngyi
F012 (9.B)


Kedd
An
angol2
Derecskei Sándor
F012 (9.B)
Nm
német2
Levik Regina
t.német
Fr
francia2
Csáki Gabriella
F004 (11.A)
KnNy
kínai
Li Xiaodan
csop
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsanna
F012 (9.B)
Mat
belügy
Kunné Hubai Gyöngyi
E211 (10.D)
TsNe
Juhász Zsolt/ Feketéné Csoma Gabriella
sp2 | sp3
An
angol1 A
Derecskeiné Nagy Mária
E201 (9.F)
An
angol1 B
Erdősné Hornyák Zsuzsanna
t.német
Nm
német1
Levik Regina
F012 (9.B)
Én
Máté Krisztina
Fdr
Tóth Attila
Bio
biológia
Fakla Ida
F012 (9.B)
Tört
belügy
Dévaldné Orosz Beatrix Anita
F003 (9.A)
magy+
1. Csoport
Berziné Takács Ágnes
F003 (9.A)


Szerda
An
angol2
Derecskei Sándor
E102 (9.C)
Nm
német2
Levik Regina
t.német
Fr
francia2
Csáki Gabriella
E302/2 (11.B)
KnNy
kínai
Li Xiaodan
csop
MaIr
Berziné Takács Ágnes
An
angol1 A
Derecskeiné Nagy Mária
F012 (9.B)
An
angol1 B
Erdősné Hornyák Zsuzsanna
E301 (10.F)
Nm
német1
Levik Regina
t.német
Tört
biológia
Agócs-Jáger Erika
F012 (9.B)

belügy
Szénási Tibor
biel
TsNe
Juhász Zsolt/ Feketéné Csoma Gabriella
sp2 | sp3
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsanna
F012 (9.B)



Csütörtök DráTá
Levik Regina
Tört
biológia
Agócs-Jáger Erika
F012 (9.B)
Tört
belügy
Dévaldné Orosz Beatrix Anita
F004 (11.A)
Bio
biológia
Fakla Ida
biel
Mat
belügy
Kunné Hubai Gyöngyi
E103 (9.D)
TsNe
Juhász Zsolt/ Feketéné Csoma Gabriella
sp2 | sp3
Fdr
Tóth Attila
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsanna
F005 (11.C)
Önv
belügy
Molnár Béla
sp3
VizKu
Kosárkó Györgyi
An
angol1 A
Derecskeiné Nagy Mária
E216 (9.E)
An
angol1 B
Erdősné Hornyák Zsuzsanna
t.angol


Péntek Fiz
Olasz-Szabó Zsuzsanna
Ö012 Fizika

biológia
Erdeiné Lukács Zita
kémia
Mat
belügy
Kunné Hubai Gyöngyi
E201 (9.F)
TsNe
Juhász Zsolt/ Feketéné Csoma Gabriella
sp1 | sp2
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsanna
F012 (9.B)

belügy
Szénási Tibor
biel
An
angol2
Derecskei Sándor
t.angol
Nm
német2
Levik Regina
E216 (9.E)
Fr
francia2
Csáki Gabriella
E301 (10.F)
KnNy
kínai
Li Xiaodan
csop
MaNy
Berziné Takács Ágnes
 
 
Nm
német1
Levik Regina
F012 (9.B)


Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2019. 02. 26. 11:23:48
http://www.aScTimeTables.com