Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2018/2019 II. félév 0.4

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.A


123456789
07:50 - 08:3508:40 - 09:2509:35 - 10:2010:30 - 11:1511:25 - 12:1012:15 - 13:0013:05 - 13:5014:10 - 14:5515:00 - 15:45
Hétfő
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
E103 (9.D)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F003 (9.A)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
E104 (12.D)
Fdr
Vágner István András
An
angol2
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
Nm
német2 A
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Nm
német2 B
Dobrosi Ágnes
könyv
Fr
francia 2
Csáki Gabriella
t.német
KnNy
kínai
Fan Jieyu
csop
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp1
MaNy
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
Fiz
Olasz-Szabó Zsuzsanna
Ö012 Fizika
Oszt
Májer Jánosné Arday Otília
mat+
1. Csoport
Kunné Hubai Gyöngyi
F012 (9.B)


Kedd
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E102 (9.C)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
VizKu
Kosárkó Györgyi
Mat
matekA
Kamenyiczki Gábor
F012 (9.B)
Mat
matekB
Sztahora Beáta
F003 (9.A)
An
angol2
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
Nm
német2 A
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Nm
német2 B
Dobrosi Ágnes
E205 (12.C)
Fr
francia 2
Csáki Gabriella
E103 (9.D)
KnNy
kínai
Fan Jieyu
csop

Erdeiné Lukács Zita
kémia
Tört
Agócs-Jáger Erika
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp1
magy+
1. Csoport
Berziné Takács Ágnes
F003 (9.A)


Szerda
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
E301 (10.F)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F003 (9.A)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp1
DráTá
Levik Regina
Fdr
Vágner István András
Én
Máté Krisztina
Tört
Agócs-Jáger Erika
Inf
infoA
Barnáné Papp Éva
Info1
Inf
infoB
Agócs Miklós
Info2
 
Nm
német2 A
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
 
Fr
francia 2
Csáki Gabriella
F012 (9.B)
KnNy
kínai
Fan Jieyu
csop

Csütörtök Fiz
Olasz-Szabó Zsuzsanna
Ö012 Fizika
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E102 (9.C)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
E211 (10.D)
MaIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp1
Mat
matekA
Kamenyiczki Gábor
E216 (9.E)
Mat
matekB
Sztahora Beáta
F003 (9.A)

Erdeiné Lukács Zita
kémia
An
angol2
Májer Jánosné Arday Otília
E201 (9.F)
 
Nm
német2 B
Dobrosi Ágnes
F003 (9.A)
 


Péntek TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp2
An
angol2
Májer Jánosné Arday Otília
t.angol
Nm
német2 A
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Nm
német2 B
Dobrosi Ágnes
F012 (9.B)
Fr
francia 2
Csáki Gabriella
F003 (9.A)
KnNy
kínai
Fan Jieyu
csop
MaNy
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F005 (11.C)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F005 (11.C)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Mat
matekA
Kamenyiczki Gábor
F002 (10.A)
Mat
matekB
Sztahora Beáta
F003 (9.A)
Os9
1. Csoport
Vida-Bényei Judt
F003 (9.A)



Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2019. 02. 26. 11:23:48
http://www.aScTimeTables.com